02/33872835

kontakty Pon-Pia 9:00-17:00

Hodnotenie ~ Recenzia hotela Paradise Bay (4*)

Táto stránka je súčasťou starej verzie nášho webu. Niektoré odkazy a informácie už môžu byť zastaralé alebo neplatné. Aby sa Vám zobrazovali aktuálne ponuky a informácie, prejdite prosím na nové stránky:
Travel.Sk   
Titulná stránka, vyhľadávanie zájazdov
Titulok príspevku:Hodnotenie
Váš vek:35-45
Zloženie cestujúcich:rodina
Termín pobytu:júl 2014
Trvanie:týždeň/6-8 nocí
Dátum pridania:06.08.2014
Čím vyššie hodnotenie, tým je lepší dojem
Celkové hodnotenie:
starstarstarstarstarstar
Dovolenka bola výborná, služby hotela a CK tiež.
Poloha:
starstarstarstarstarstar-blank
Hotel je situovaný na malom výbežku ostrova.Má zo všetkých strán výhľad na more. Jedna strana je však neporovnateľne krajšia ako tá, ktorú žiaľ dostávajú slovenskí a českí turisti. Tá krajšia má nádherný výhľad na zátoku Paradise Bay a hlavne je tichšia, lebo tam nepremávajú autobusy a autá smerujúce na trajekt na ostrov Gozo.
Ubytovanie:
starstarstarstarstarstar-blank
Izba jednoducho,účelne a funkčne zariadená, každý deň upratané.Jediná chyba, že bola situovaná priamo nad zastávkou autobusov,a samozrejme premávka áut,ktoré parkovali na neďalekom terminály odkial plával trajekt na Gozo.
Služby:
starstarstarstarstarstar-blank
So službami sme boli spokojní,milý personál.
Šport a zábava:
starstarstarstarstarstar-blank
Využívali sme večerný program pre deti. Milé animátorky- jedna z nich Zuzanka z Trutnova,ČR.
Stravovanie:
starstarstarstarstarstar
Strava vynikajúca, pestrá, veľa morských rýb, s čím som bola nadmieru spokojná. Okrem toho vždy kuracina, bravčovina alebo hovädzina, dokonca aj zajac alebo baranina.Rôzne zapekané jedlá, cestoviny, dusená zelenina,zeleninové šaláty, prílohy, zákusky. Z ovocia sa striedali jablká, banány,pomaranče a melóny, ale vždy bolo všetkého dostatok!
Pláž:
starstarstarstarstar-blankstar-blank
Pláž patriaca k hotelu ma trochu sklamala, bola malá, asi 1,5m od brehu začínali kamene obrastené všeličím.Vhodná bola asi viac na šnorchľovanie.Hotel však má krásny vstup do mora po rebríku z opačnej strany, to však nie je možné pre deti,a sem tam aj pre silné vlny,ale dá sa výborne vyblázniť v bazénoch, pri silnejšom vetre aj vnútorný bazén.Asi 1km od hotela je nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorú lemujú skaly, a je z nej krásny výhľad na hotel.Výhodné je aj cestovať na najväčšiu pláž ostrova-Melieha Bay, čo je jednoduché a finančne nenáročné miestnou dopravou. Samozrejme najkrajšia je pláž v Modrej Lagúne na blízkom ostrove Comino, kam vás výhodne odvezie čln z hotelovej pláže asi za 10 min.Treba tam však ísť hneď ráno, lebo potom jej čaro návalom turistov vyprchá!
Odporúčali by ste hotel Vašim známym?Áno
Zodpovedá podľa Vás hotel popisu v katalógu CK?Áno
Zodpovedá podľa Vás kategória hotela?Áno
Pomer cena/celkové služby:vynikajúci
Vaše meno:Silvia
Ako často v priemere cestujete na zahraničné dovolenky?1x za rok
Prejsť na stránku hotela